تحلیل تنش اعضای خرپای سه بعدی در نرم افزار آباکوس
برای مشاهده پیش نمایش دوره کلیک کنید
تحلیل تنش اعضای خرپای سه بعدی در نرم افزار آباکوس
در این آموزش از کارنوتیک، چگونگی تحلیل تنش خرپای سه بعدی برای بدست آوردن تنش اعضا به روش المان محدود را در نرم افزار آباکوس یاد می‌گیریم.
مدرس: امید محسن زاده
هزینه دوره
۱۸,۵۰۰ تومان
schedule
0 دقیقه
smart_display
فایل ویدئویی
picture_as_pdf
فایل pdf
متوسط
مناسب برای
بیشتر...
پیش نیاز ها
بیشتر...
درباره این دوره
"در این آموزش با استفاده از نرم افزار آباکوس روی یک خرپای سه بعدی معین تحلیل تنش انجام می‌دهیم که هدف از این‌کار به‌دست آوردن تنش‌های اعضا است. شما برای فراگیری این آموزش لازم است با مفاهیم استاتیک و دینامیک اجسام پرنده آشنایی داشته باشید. در بسیاری از سازه‌های سه بعدی از شکل‌های ساده شده خرپای سه بعدی استفاده می‌شود؛ مانند سقف‌های شیروانی، بال هواپیما و بسیاری از نگه دارنده‌ها. همچنین توانایی تحلیل خرپای سه بعدی در بسیاری از طراحی‌ها و تحلیل‌های روزمره کاربرد دارد تا بتوانیم با استفاده از آن سازه‌ها را مدل کنیم و تنش‌های موجود در آن را به دست آوریم. هدف از این کار تخمین طول عمر و تعیین اصول و چگونگی طراحی این سازه هاست. در این آموزش ابتدا خرپای مورد نظر را با هم طراحی کرده و پس از آن به محیط تحلیل رفته و سپس در قسمت mesh شبکه بندی خرپا را انجام خواهیم داد. پس از آن خرپا آماده‌ی تحلیل است و در آخر از نرم افزار خروجی خواهیم گرفت. "
بیشتر...
درسنامه
add
تحلیل تنش اعضای خرپای سه بعدی
۱ درس
sort
smart_display
نحوه تحلیل تنش اعضای خرپای سه بعدی در نرم افزار آباکوس
بیوگرافی مدرس
امید محسن زاده
people_alt ۳۵ نفر دانشجو
star_border 4.3/5 امتیاز ثبت شده
question_answer ۲ نظر ثبت شده
smart_display ۴ دوره ضبط شده
چندین سال سابقه‌ی تدریسم نشون میده که دانشجو دنبال حل سریع و آسون مسئله‌ست، کارنوتیک همون جاییه که همیشه تاکید داره پیچیده‌ترین مسائل هم با زبان ساده آموزش داده بشه. ادامه‌ی همکاریم با کارنوتیک باعث شد بازخوردهایی که از سمت دانشجوهام می‌گیرم خیلی بهتر بشه و من رو به بقیه دوستاشون هم معرفی کنن.
از نظر شما
برای این دوره هنوز نظری ثبت نشده است