contact-us

افکار و اعمال ما انعکاس نیاز شماست

ما هر لحظه منتظر دریافت نظرات ارزشمندتان هستیم. برای ارتباط با ما درنگ نکنید، اینجا صحبت‌های شما شنیده میشه.
سوالات متداول شما
در صورتی که پرداخت شما موفقیت آمیز نبود ولی مبلغ از حسابتان کسر شد، بانک ظرف مدت 48 ساعت مبلغ را به شما برمی‌گرداند، در غیر این صورت پیگیری این مورد را باید از بانک خودتون داشته باشید. در صورتی که برای پرداخت از درگاه بانکی با خطا رو به رو می‌شوید، در صورت امکان با کارت دیگری مجددا پرداخت انجام دهید و یا با پشتیبانی کارنوتیک صحبت کنید.
درصورتی که پرداخت موفقیت آمیز باشد، از درگاه پرداخت وارد سایت شده و اطلاعات خریدتان را مشاهده می‌کنید. در همان صفحه می‌توانید بر روی دکمه شروع دوره کلیک کنید و وارد صفحه دوره شوید. همچنین می‌توانید بر روی دوره‌های من در گوشه چپ، بالای سایت کلیک کنید و لیست دوره‌های خریداری شده‌ی خود را مشاهده کنید.
شما می‌توانید پیش از پرداخت، ویدئو پروموشن مربوط به دوره را تماشا کنید و با هدف و محتوای دوره آشنا شوید. همچنین در صفحه دوره، سرفصل، پیش‌نیازها و آنچه که در پایان دوره می‌آموزید به صورت کامل قرار داده شده است.
دسترسی کاربران به دوره‌های خریداری شده بلندمدته و تلاش ما برای حفظ دوره‌هاست؛ مگر زمانی که بنا به شرایط و یا صلاح‌دید تصمیم به حذف دوره‌ای بگیریم. (مثل منسوخ شدن محتوای آموزشی و ...) در این حالت سعی می‌کنیم تلاش معقولی داشته باشیم که کاربران از این موضوع پیش از حذف مطلع شوند.
در حال حاضر بعد از گذراندن دوره مدرکی از سوی کارنوتیک مبنی بر تایید گذراندن دوره صادر نمی‌شود. ما باور داریم آنچه که به آموخته‌های شما اعتبار می‌بخشد، عملکرد شماست.
شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 9 تا 17 از طریق شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و تماس تلفنی پاسخ‌گوی شما هستیم.
شماره تماس
02144952947
تلگرام
@Carnotic_Sup
تهران، اباذر، خیابان گلدشت (سرتیپ حاجی زاده)، بن بست گل افشان، پلاک 17، طبقه دوم